​Zyrtare: Real Madrid transferon yllin e Atleticos (Foto)
Real Madrid ka kompletuar transferimin e mbrojtësit të Atletico Madridit, Theo Hernandez
Real Madrid edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mbrojtësin francez Theo Hernandez, i cili u transferua nga Real Madrid.

Lojtari i ka kushtuar Real Madridit, 26 milionë euro dhe ka nënshkruar kontratë gjashtë vjeçare.

“Real Madrid dhe Atletico Madrid kanë arritur marrëveshje për Theo Hernandez. Lojtari ka nënshkruar kontratë gjashtë vjeçare”, thuhet në njoftimin e Kampionëve të Spanjës dhe Evropës.
Be the first to comment

Leave a Reply