3 herë në ditë nga kjo pije dhe nuk ka më bark të fryrë
Yndyra rreth barkut është një ndër gjërat më të vështira për të eliminuar. Te disa njerëz është më i shpeshtë akumulimi i yndyrnave dhe lëngjeve rreth barkut. Për të shpëtuar gjithmonë prej këtij problemi, duhet të zgjidhni metoda natyrale që zgjidhin shqetësimin tuaj dhe për më tepër nuk sjellin asnjë efekt anësor në shëndet.

Kjo pije do t’ju ndihmojë të shkrini yndyrën e akumuluar rreth barkut si dhe të hiqni lëngjet e panevojshme të depozituara në stomak.

Përbërësit:
1 lugë gjelle xhenxhefil
2 lugë gjelle mjaltë
1 shkop kanellë
½ filxhan çaji ujë
5 gjethe nenexhik
1 lugë gjelle luleradhiqe

Përgatitja:

Shtoni të gjithë përbërësit në një enë dhe vendosini në zjarr. Lërini të ziejnë për rreth 10 minuta. Më pas largojeni nga zjarri, lëreni të ftohet për pak minuta, kullojeni dhe më pas pijeni. Mund ta konsumoni 3 herë në ditë për 3 javë rresht. Doza e parë duhet të merret me stomak bosh, e dyta duhet të konsumohet pas vaktit të drekës për të lehtësuar tretjen dhe për të pastruar toksinat. Dhe doza e fundit duhet të merret para se të shkoni të flini.

Sigurohuni që të konsumoni ushqime të shëndetshme dhe të bëni ushtrime fizike të paktën 3 herë në javë gjatë kohës që përdorni këtë pije
Be the first to comment

Leave a Reply