3 milionë për Capital T dhe Majk
Më 1 mars reperët Capital T dhe Majk kanë publikuar duetin e tyre më të ri.

Bëhet fjalë për projektin “Pasha Jetën”, këngë e cila erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Ky projekt po pritet shumë mirë nga publiku dhe tashmë ka kaluar shifrën prej 3 milionë klikimesh në kanalin YouTube.

Capital T dhe Majk me zërin unik kanë bërë që kjo këngë me t’u publikuar të shndërrohet në mesin e këngëve hit aktuale.

Kujtojmë që në vitin 2012 dyshja kishin duetin e parë me titull “Asnjoni”
Be the first to comment

Leave a Reply