A do t’ju pëlqej Big Mama pa grim? (FOTO LAJM)
E padyshim që porpos se në trup, Big Mama është dobësuar edhe në fytyrë dhe tashmë po duket krejt tjetër.

Ajo ka postuar një foto pa grim ku duket se është gati për një trajtim në fytyrë.

Nga një këngëtare me daljet e saj ekstravagante, Big Mama duket se tashmë është bërë me stil me të thjeshtë duke u shfaqur elegante.
Be the first to comment

Leave a Reply