“A të eksitoi Ilda kur e pe gjysmë të zhveshur”, Mustafa Nano habit me përgjigjen
Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online.

Shkak për këtë ishin komentet e Muç Nanos pa filtër për moderatoren e sportit.

Mbrëmjen e sotme Nano është ftuar në “Zonë e Lirë” ku ka folur edhe një herë për këtë deklaratë.

“Kur e pe Ildën gjysmë zhveshur në ekran atë ditë, u eksitove apo jo?”, e pyet Çani.

“Mua nuk më eksiton mishi por finesa eleganca, pra gjëja në momentin e duhur. Mua më bezdis vulgariteti, veshja vulgare. Mua më pëlqen nuditeti por aty ku duhet dhe jep një mesazh të caktuar.

“Më vjen turp që atë natë kam përmendur emrin e një vuglareje. Ilda është qenia më vulgare që kam parë dekadën e fundit. Unë e gjykova në planin estetik, dhe e dyta që më shqetëson është një lloj hiperseksualizimi që po i bëhet hapësirës publike.
Be the first to comment

Leave a Reply