Adelina Tahiri bën blerjen e çmendur, një karrocë bebeje lyer me flori (FOTO LAJM)
Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj me bisnesmenin maqedonas.

Së fundmi ajo është shtatzënë dhe para disa ditësh nxorri në pah barkun e rrumbllakosur.

Sot Adelina ka bërë shopping për bebin që do vijë në jetë dhe gjëja e parë që ka blerë ka qenë një karrocë.

Këngëtarja ka postuar një foto e veshur komplet me të zeza dhe një peliçe teksa shihet me një karrocë të zezë me detaje ngjyrë floriri, çmimi i të cilës shkon në 1.799,95 €.
Be the first to comment

Leave a Reply