Adelina Tahiri nis pushimet luksoze (FOTO LAJM)
Në fund të muajit dhjetor, Adelina Tahiri dhe partneri i saj Serjoza Markov u martuan.

Tashmë ajo është në pritje të ëmbël. Duket se ajo dhe bashkëshorti i saj kanë filluar pushimet e tyre që duken të jenë luksoze.

Këtë fakt e ka treguar vetë këngëtarja me anë të disa fotove të postuara në Instastory ndërsa nuk e ka zbuluar destinacionin që sipas atyre që shihet në foto duket të jetë pranë detit.
Be the first to comment

Leave a Reply