Adelina Tahiri udhëton në Turqi, kështu kujdeset për shtatzëninë
Këngëtarja Adelina Tahiri ka pak kohë që i ka dhënë fund beqarisë.

Menjëherë pas martesës, këngëtarja ka konfirmuar lajmin se është në pritje të fëmijës së parë, shkruan lajmi.net.
Së fundi, përmes rrjeteve sociale Adelina ka bërë të ditur që ka udhëtuar për në Turqi, ndërsa tregon se si po kujdeset për shëndetin e saj dhe të fëmijës.
Nga dhoma e hotelit ku po qëndron, Adelina ka postuar një fotografi në të cilën shihet një pjatë me fruta.
Ndërsa më tej, ajo ka postuar video përmes së cilës shfaqet duke shëtitur në “Istinye Park”.
Be the first to comment

Leave a Reply