Afërdita po i numëron ditët, këtë moment mezi po e pret
Ka nisur numërimin prapa.

Këngëtarja Afërdita Dreshaj sot një muaj (29 qershor) pritet që dashurinë e saj me hokeistin çek, Jakub Kindl ta kurorëzojë me martesë.

E momentin e dasmës, po e pret me padurim.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ku shihet fotoja që ngjanë si një ftesë dasme, por që në fakt është vetëm një rikujtim i ditëve të mbetura nga ceremonia.

Nga ana tjetër, Afërdita është e angazhuar edhe me përgatitjet e dasmës dhe akoma nuk e ka blerë vellon të cilën po e kërkon në sallone nusërie.
Be the first to comment

Leave a Reply