Ahmeti në Tetovë: Të sigurojmë fitoren e rradhës (VIDEO)
Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti sonte mori pjesë në konventën promovuese të kandidates për kryetar komune të Tetovës, Teuta Arifi.

Sonte në Pallatin e Kulturës u mbajt konventa promuese e kandidates për kryetare të komunës së Tetovës dhe listës së këshilltarëve nga Bashkimi Demokratik për Integrim, njofton TetovaSot.

Fjalë rasti mori edhe lideri i BDi-së, Ali Ahmeti i cili mes tjerash theksoi se BDI-ja solli ndryshime në këtë vend, dhe se BDI ndryshoi historinë e këtij, dhe se ne jemi ata që ndërtojmë ardhmërinë.

Ai gjithashtu u ka kërkuar kandidatëve këshilltarëve dhe anëtarëve e simpatizauesve të kësaj partie që sëbashku të sigurojnë fitoren e rradhës të BDI-së.
Be the first to comment

Leave a Reply