Aksident i rëndë në autostradën Shkup- Kumanovë (VIDEO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Shkup- Kumanovë, në afërsi të Hotel Bellvi.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona që kanë humbur jetën.

Personat e plagosur u transportuan për në spital dhe policia po kryen hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.
Be the first to comment

Leave a Reply