Aksident në magjistralen Prishtinë – Gjilan: Shtypet për vdekje 65 vjeçari
Pas një aksidenti të rëndë trafiku ka vdekur një person 65 vjeçar, njofton Klan Kosova.

Aksidenti ka ndodhur në Hajvali në magjistralen Prishtinë – Gjilan.

Vetura që ka shtypur këmbësorin ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Vendi ku ka ndodhur aksidenti është një rrugë ku nuk ka trotuare dhe nuk ka as ndriçim.
Be the first to comment

Leave a Reply