Albani e surprizon përsëri Sidorelën, ja me çka kësaj radhe (FOTO)
Pothuajse të gjithë e mbajnë mend vizitën e Albanit te fansja e tij e sëmurë Sidorela.

E këngëtari nga Tirana, e ka befasuar atë përsëri, shkruan lajmi.net

Gjatë koncertit që e ka mbajtur, në pamundësi që Sidorela të jetë në koncert, përmes telefonit ai ia ka kënduar ‘live’ asaj këngën e tij dhe të Miriamit ‘Dhurata’, këngë kjo që Sidorelës i pëlqen shumë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet Albani përmes një fotoje të hedhur në Instagram dhe ky veprim i tij u vlerësua me komente pozitive nga fansat e tij.
Be the first to comment

Leave a Reply