Ariana Grande shtatzënë?
Këngëtarja e famshme Ariana Grande raportohet se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Ylli i muzikës pop është takuar me të dashurin  Mac Miller për rreth 18 muaj dhe të dy janë të lumtur për fëmijën që do të vijë në jetë.

24-vjeçarja po mban shtatzaninë të fshehtë, larg syrit të publikut.

Grande ka munguar në rrjetet sociale përgjatë gjithë vitit 2018 duke i bërë fansat të dalin në përfundimin se ajo është në pritje të fëmijës së parë.

Raportohet se këngëtarja është 2 muajshe shtatzënë.
Be the first to comment

Leave a Reply