As mbretëreshat nuk e duan vjehrrën, ja si zihen në sy të botës (VIDEO)
Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video që tregon qartë se edhe në familjet mbretërore marrëdhënia nuse-vjehrrë nuk është edhe aq e mirë, shkruan TopAl News.

E një gjë e tillë është pikërisht në familjen mbretërore spanjolle, e cila ndodhej në Majorca për Pashkë. Në një video të publikuar nga mediat ndërkombëtare, shihet Mbretëreshë Sofia që ka marrë dy mbesat e saj për të pozuar për fotografët teksa ndodheshin në katedralen Palma.

Por në video shihet gjithashtu edhe një moment tensioni mes Mbretëreshë Sofias dhe Mbretëreshë Letizias, kur kjo e fundit përpiqet t’ja heqë dorën vjehrrës nga supi i të bijës.
Be the first to comment

Leave a Reply