Aurela Gaçe me vjehrrën, duken si motra (foto)
Ka kohë që këngëtarja Aurela Gaçe ka rrëmbyer zemrat e publikut dhe po vazhdon akoma që të jetë në krye të mediave rozë.

Për jetën e saj artistike dhe atë private nuk është se ka qenë tepër e rezervuar, por vjehrrën e saj nuk e kishim parë akoma deri sot.

Në një foto, e cila po qarkullon në media, Aurela Gaçe dhe vjehrra e saj duken si të ishin motra. Ajo është e martuar me Skerdin, me të cilin bashkë kanë dy vajza.
Be the first to comment

Leave a Reply