Aurela Hoxha e bën shumë ‘nxehtë’
Bukuroshja shqiptare, Aurela Hoxha, kohën më të madhe e kalon duke u argëtuar, kështu viziton vende të ndryshme dhe nga atje publikon imazhe ku shfaqet joshëse.

Së fundmi ka zgjedhur një vend malor dhe pamjet që po ndan me ndjekësit shihet se po argëtohet shumë në bukuritë e natyrës.

Aurela madje mbrëmjen e djeshme e ka kaluar pranë zjarrit, ndërsa akoma më nxehtë e ka bërë me një gotë verë.

Ajo çfarë u ka interesuar sigurisht fansave është se me kë ka shkuar ajo atje, mirëpo kjo njëherë për njëherë mbetet vetëm një dëshirë pasi Aurela Hoxha qëndron tejet e rezervuar sa i përket jetës private ani pse ka thënë se është ‘single’.
Be the first to comment

Leave a Reply