Babai i Aulon Zekës përkujton të birin një javë pas vdekjes (Foto)




Babit i Aulon Zekës, të vrarë një javë më parë në Prishtinë e ka përkujtuar të birin përmes një postimi në “facebook”

Ai ka shkruar se të premten e kaluar rreth orës 13:15 ishte momenti i fundit kur Auloni kishte dalë nga shtëpia për të mos u kthyer më i gjallë, shkruan Infokusi.com

 Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona R.G dhe G.H si të dyshuar për vrasjen e Aulonit.

Më poshtë mund të gjeni postimin e plotë të babait të Aulonit:




Be the first to comment

Leave a Reply