Ballistët nuk e lënë vet Shkëndijën, nisen me 17 autobus drejt Milanos
Njëri ndër tifoz grupet më të zjarrta shqiptare, Ballistët, nuk do ta lënë vet Shkëndijën as në udhëtimin e vështirë për në Itali, ku do të përballen me Milanin. 

17 autobusë me Ballistë janë nisur drejt Italisë për të përcjell ekipin e tyre të zemrës.

Shkëndijën kundër Milanit në ndeshjen që do të zhvillohet nesër (e enjte) në San Siro.

Në një video të postuar nga faqja zyrtare e Ballistëve shihen 17 autobus që tashmë janë rrugës për në Milano.

Kryesia e Ballistëve iu ka kërkuar tifozëve që të mbajnë salla dhe fanella të klubit. /Telegrafi/
Be the first to comment

Leave a Reply