Basha paralajmëron Ramën nga Shkodra: Ajo që nisi në Kukës nuk do ndalet
Nga Shkodra ku përkujtoi masakrën e 2 prillit të vitit 1991, kreu i Partisë Demokratike paralajmëroi kryeministrin se  vala e protestës që nisi në Kukës nuk do të ndalet.

Sipas tij Rama i ka bërë hesapet gabim.

Lulzim Basha: Le të zotohemi ta çlirojmë ekonominë nga oligarkët e paskurpullt dhe grabitqarë që vjedhin çdo gjë përmes koncesioneve, PPP-ve.
Be the first to comment

Leave a Reply