BDI -Saraj tregon muskujt për zgjedhjet lokale
BDI e Sarajit me në krye kandidatin për kryetar komune, Blerim Bexheti, ka treguar muskujt për zgjedhjet e 15 tetorit në këtë komunë.

“Për një fitore më të madhe që në rreth të parë #meBlerimin  #përSarajin VOTO NUMRIN 3″ thuhet në profilin e Forumit rinor të BDI-së -dega Saraj, njofton Tetovasot.

Ndryshe, Bexheti nga BDI më 15 tetor do të përballet me tre kundër -kandidatë të partive politike shqiptare edhe atë të PDSH-së, ASH-së dhe BESËS.
Be the first to comment

Leave a Reply