Befason Labi, e zbulon fytyrën e vërtet të Shyhretes dhe vajzë së saj
Labi i “1 kafe me Labin”, u qëndron shumë pranë këngëtarëve. Me estradën e ka lidhur emisioni i tij i së dielës, ku gjatë gjithë kohës e ka promovuar karrierën e këngëtarëve të ndryshëm.
Labi është edhe moderator i shumë mbrëmjeve muzikore që mbahen në Diasporë, andaj i bije të udhëtoj shpesh nën shoqërinë e këngëtarëve të ndryshëm.

Së fundi, Labi u pa nën shoqërinë e Sabriut, Shyhrete Behlulit dhe vajzës së saj, Engjit. Dy të fundit në këtë foto të postuar nga Labi, shihen të pa grimuara.

Kështu duken Shyhretja e Engji kur janë pa grim e me veshje të jetës së përditshme. Sërish të bukura dhe atraktive.
Be the first to comment

Leave a Reply