Bëhen bashkë Klaudia dhe Nora! Çka po kurdisin këto dy femra seksi?
Klaudia Pepa njihet si balerinë shumë e suksesshme dhe karrierën e saj po e zhvillon aktualisht në Itali.
Mirëpo kohë pas kohe ajo vjen në vendet shqipfolëse për të shpalosur ide, shkruan TopAl News. Së fundmi e kemi parë me këngëtaren Nora Istrefi e cila sigurisht se ka pasur një arsye për të mbajtur orët e baletit te Klaudia.
Para një ore ishte kjo e fundit që e publikoj një foto ku shihet bashkë me këngëtaren kosovare duke ushtruar mirëpo nuk ka zbuluar detaje të tjera, nëse Nora gjendet atje për të ushtruar për qejf apo për ndonjë projekt qoftë ai muzikor dhe jo vetëm.
Be the first to comment

Leave a Reply