“Berisha është një vrasës gjakftohtë i demokracisë në Shqipëri”
Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi, ka reaguar pas deklaratave të Sali Berishës, mbi vrasjet e 21 janarit.

“Berisha eshte nje vrases gjakftohte i demokracise ne Shqiperi.

Keshtuqe per te vrare njerez e ka me te lehte.

Eshte formuar ne shkollen “Ne njeren dore kazmen , ne tjetren pushken”, pra shkaterro dhe vra!

Me kete deponim publik ka pranuar se urdherin per te qelluar mbi demostruesit e paarmatosur ne 21 Janar e ka dhene ai vete”, thotë ai.
Be the first to comment

Leave a Reply