Bes Kallaku tregon si ia dha unazën Xhensilës, do të shkriheni nga të qeshurat (foto)
Aktori Bes Kallaku nuk i ndal në asnjë moment batutat.

Edhe këtë herë ka publikuar një foto mjaft komike në rrjete sociale.

Kallaku është shprehur shpesh se i pëlqen shumë domatet dhe në këtë foto shfaqet një unazë në një domate.

“Kshu i propozova Xhensiles hahahahahahahaha,” – shkruan Besi. Nuk dihet nëse kjo ishte një shaka apo vërtet aktori i ka propozuar kështu këngëtares së njohur.
Be the first to comment

Leave a Reply