Besi do te rikthehet sërisht në ekran?
Ishte një lëvizje e bujshme ikja e Bes Kallakut nga “Top Channel” dhe “Portokallia”, pas plot 14 vitesh bashkëpunim.

Por duket se Besi me klegun e tij . Erion Isain do të rikthen sërisht në erkan me një emision të tyrin.

Express shkruan se dyshja e aktorëve do të realizojnë një emision në televizionin Klan Plus.

Në fakt pritej një rikthimit i Kallakut në ekran ndonëse është aluduar për televizione të ndryshme duket se do të jetë në Klan Plus qëndrimi i tij.
Be the first to comment

Leave a Reply