Besojeni ose jo, kjo modele i ka gati 50 vjet (FOTO)
Kjo modele japoneze zbuloi moshën e saj aktuale, dhe askush nuk e besoi atë Nga shikimi i parë, Risa Hirako duket si një modele 20-vjeçare, por realiteti mund të të befasojë.

Risa është një modele japonez që ndan jetën e saj të përditshme me shumë 200 mijë ndjekës në Instagram.

Ajo është një vajzë e bukur me një sens të ftohtë të stilit, por kjo nuk është ajo që është aq unike për të. Fakti më i pabesueshëm për Risan është se ajo është 47 vjeç, transmeton rtv21.tv.

Kjo grua është gati 50 vjeç, por duket sa gjysma e moshës së saj. Njerëzit nga e gjithë bota e kanë të vështirë ta besojnë këtë, por Risa është krenare për moshën e saj dhe nuk e fsheh atë.
Be the first to comment

Leave a Reply