Bilall Kasami sot në Strugë bën hapjen solemne të zyrës të Lëvizjes Besa
Kryerari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sot do qëndrojë në Strugë ku do bëjë hapjen e zyrës të re të kësaj partie që do jetë në funksion të degës së Lëvizjes Besa në Strugë. Më poshtë ju sjellim njoftimin e dërguar për mediat nga ana e zyrës për informim, Dega në Strugë:

Të nderuar qytetarë, simpatizantë dhe aktivistë të Levizjes BESA.
Kemi nderin që sot më datë 19.05.2018 ( E Shtunë) me fillim në ora 18.30 , tju ftojmë të merrni pjesë në hapjen solemne të selisë së re të Levizjes BESA në qytetin e Strugës.
Hapjen e selisë së re do ta nderojë edhe prania e kryetarit të Levizjes BESA , Dr. Bilall Kasami ,deputetet si dhe funksionarët e lartë të saj në nivel qendror.
Me respekt.
Be the first to comment

Leave a Reply