Bilall Kasami sot në takim me kryeministrin Edi Rama dhe liderin e opozitës, Lulzim Basha
Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami nesër do të realizojë vizitë zyrtare në Shqipëri. Burime brenda Besës theksojnë se Kasami do takohet me kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Opozitës Lulzim Basha.

Takimet vijnë menjëherë pas ndryshmeve kushtetuese ku Lëvizja Besa arriti të mbrojë identitetin shqiptar dhe të mbajë gjallë çështjen shqiptare.
Be the first to comment

Leave a Reply