Bleona fyen rëndë aktorin shqiptar: ‘Mjekër cjap, e kuptoj frustrimin tënd prej dështaku’ [FOTO/VIDEO]
Bleona nuk është kursyer aspak në fyerjet ndaj aktorit shqiptar.

Si duket është marrë shkas puntata e kaluar e ‘Shiko kush luan’ që kënëgtarja të acarohet me Gent Hazizin. Në njërën prej lojërave, Armand Pezës i duhej të bënte çift disa nga personazhet shqiptarë dhe ndër ta ka bashkuar edhe Flori Muamjesin dhe Bleona Qeretin. Këtë zgjedhje e ka mbështetur edhe aktori Hazizaj i cili ka shtuar: ‘Shkojnë, shkojnë’. Bleonës nuk i ka pëlqyer aspak kjo ndaj menjëherë ka nisur kërkimet për mësuar se cili ishte ky aktor.:Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:
Be the first to comment

Leave a Reply