Bleona Qereti shfaqet “perverse”, publikohen foto ku duket si një “bishë” e vërtetë
Këngëtarja Bleona Qereti ka ndarë në rrjetet sociale njoftimin se ka përgatitur këngën e saj më të re
Dhe titulli është as më pak e as më shumë ‘Dashuri perverse’ .
Pas skandalit në tapetin e kuq të ndarjeve të çmimeve ‘Oskar’ ku u shfaq jashtë etikës së eventit, Bleona ka goditur sërish me pamjet e saj.
Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku kap me dorë gjoksin e saj të zbuluar.
Be the first to comment

Leave a Reply