Blerjet e fundit të Adelina Tahirit që t’i marrin sytë nga shkëlqimi
Këngëtarja Adelina Tahiri po shijon jetën deri në maksimum.

Sa po blen gjëra për foshnjën që ka në bark aq nuk po i ndalon për vete.

Nga markat më të ndryshme e nga më të shtrenjtat në gardërobën e saj janë të renditura gjëra me çmime marramendëse.

Adelina preferon edhe markat Dolce&Gabana dhe Louis Vuitton.

Blerjet e fundit të saj ishin pikërisht çantat e këtyre firmave e që ti marrin sytë nga shkëlqimi.
Be the first to comment

Leave a Reply