Bozinovski: Zeka i Besës ishte i porositur për ta kënduar himnin më 27 prill , sa para mori ? ( Foto)
Gazetari maqedonas Zoran Bozinovski i cili njihet për publikimin e bombave dhe skandaleve të funksionarëve të Vmro-së dhe BDI-së , së fundmi ka befasuar përmes një postimi në facebook ka thënë se deputeti i Lëvizjes Besa Zekirija Ibrahimi natën e 27 prillit ka qenë i paguar ta këndoj himnin kombëtar .

I jap përparsi që të kërkoj falje publike dhe të tregoj kush e ka porositur këndimin dhe sa i ka paguar , i ka ndarë paratë me kolegët e tij të Besës apo ka marrë pjesë si këngëtar Solo ? Ka shkruar Bozinovski.


 
Be the first to comment

Leave a Reply