Brenda ditëlindjes së Nora Istrefit; sa vjeç bëri këngëtarja?
Festat e njerëzve të njohur ngacmojnë gjithnjë kuriozitetin.

Këtë e dinë mirë vetë personazhet që në shuuuumë pak raste i mbajnë ngjarjet e tyre vetëm për vete…Edhe në rastin e ditëlindjes së këngëtares Nora Istrefi, festa surprizë e organizuar nga bashkëshorti i saj Robert Berisha, është ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Nuk është e nevojshme të përshkruhet lumturia e Norës dhe miqve të saj në këtë rast sepse fotografitë e tregojnë vetë; e kush nuk do të lumturohej nga një festë e organizuar plot dashuri?!
Be the first to comment

Leave a Reply