Can i kerkuar nga Juventusi
Emre Can është targeti kryesor i Juventusit këtë verë, raporton Corriere dello Sport.

Gjermani i ka kapërcyer Steven N’Zonzi dhe Blaise Matuidi në lidhje me opsionet e mundshme, dhe kampionët e Serie A kanë bërë një ofertë prej 25 milion eurosh.

Kjo çmim është më i ulët se sa kan kërkuar Liverpuli për gjermanin, megjithatë ata janë të gatshëm të shesin për 30 milion euro. /SkySports/
Be the first to comment

Leave a Reply