Çfarë i ndodhi Dua Lipa-s në Formula 1? Këngëtarja shfaqet e gjakosur
Dua Lipa ka qenë e pranishme në garat e Formula 1, por me sa duket jo çdo gjë ka shkuar mirë. Pas postimeve të shumta direkt nga garat, Dua ka postuar një tjetër foto ku duket se është lënduar keq te kyçi i këmbës.

Në fotot e postuara nga këngëtarja duket kyçi i këmbës i gjakosur dhe mikja e saj që ia mjekon. Dua ka veshur një palë sandale me takë, të cilat mund të kenë qenë shkaku i incidentit. Megjithatë, rëndësi ka që lëndimi ka qenë i vogël dhe për të janë kujdesur miqtë që kanë qenë pranë.
Be the first to comment

Leave a Reply