Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Bleona Qeretit? (FOTO LAJM)
Bleona Qereti është njëra nga këngëtaret më të bukura shqiptare e cila me cdo kusht po mundohet që të arrijë majat e suksesit në karrierën ndërkombëtare.

Bleona Qereti ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është shfaqur në një qëndër për trajtim dhe relaksimin e trupit.

Fytyra e saj duket se është e mbushur plot me gjilpëra trajtuese. Duket se dita e premte është relaksimi i këngëtares.
Be the first to comment

Leave a Reply