Çfarë po kurdisin Getoari dhe Flori? (FOTO LAJM)
Ata janë dy nga emrat më të kërkuar në estradën shqiptare.

Flasim për Flori Mumajesin dhe Getoar Selimin të cilët janë shfaqur së bashku këtë kohë dhe u mor vesh përse.

Ka qënë Flori i cili ka hedhur një foto dhe ka komfirmuar se së shpëjti ata do të vijnë më një projekt të ri.

Epo padyshim që do të jetë një hit.
Be the first to comment

Leave a Reply