Çfarë po ndodh?! Kejvina e Ermalit dhunon Ceken e Beratit (VIDEO)
Kejvina Kthella është velina e Ermal Mamaqit në emisionin e tij “Xing me Ermalin”.

Me një trup për tu pasur zili dhe pamje prej “barbie”, Kejvina të lë përshtypjen e një vajze delikate.

Por qenkemi gabuar. Në videon e fundit të publikuar nga Ermali, Kejvina ka treguar anën e egër të saj.

Siç mund t’a shihni në video, ajo i hipër aktorit të famshëm të humorit Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja i Beratit.

“A të thashë?! Merre zarfin! Hape dhe lexoje se ka një mesazh për ty!”-i thotë ajo Cekes, ndërkohë që e mban atë të shtrirë përdhe.
Be the first to comment

Leave a Reply