Çiljeta dhe Alban Hoxha festojnë dy vjetorin e lidhjes, dalin fotot e festës private
Këngëtarja e njohur Çiljeta dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha janë përfolur shpesh nga media rozë për lidhjen e tyre. Pavarësisht se kanë dy vite të lidhur dhe janë fotografuar disa herë në publik bashkë, Çiljeta e ka mohuar gjithmonë këtë fakt.
Para disa ditësh ata kanë festuar dy vjetorin e lidhjes së tyre privatësisht dhe ka qenë këngëtarja ajo që ka publikuar disa foto në story-n e WhatsApp
Be the first to comment

Leave a Reply