Çiljeta tregon arsyen përse nuk martohet
Është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga ishte e ftuar mbrëmë në emisionin e Alketa Vejsiut “Në Kurthin e Piter Pan”, e cila zbuloi shumë gjëra rreth vetes.

Gjithashtu, nuk munguan as pyetjet pikante të vogëlushëve që janë të pranishëm çdo javë ku bëjnë pyetje nga më të ndryshmet.

Një nga pyetjet më interesante ishte “Kur do martohesh mi goce se na mbete beqare”, pyetje kjo që e bëri të gjithë publikun të qeshnin.

Më pas ajo tregoi se ka një burrë të vogël, për djalin e saj Ferdinandon i cili sa herë që shkon të gjyshja nuk më le pa më telefonuar dhe të më pyes se me kë jam, kështu që nuk mund të martohem.

Çiljeta supozohet të jetë në lidhje me portierin, Alban Hoxha.
Be the first to comment

Leave a Reply