Çiljeta Xhilaga dhe Sali Berisha janë ndarë
Vite më parë, Çiljeta Xhilaga u bë pjesë e Partisë Demokratike duke u bërë një ndër emrat më të përfolur të partisë asokohe.
Mirëpo, duket se marrëdhëniet e Çiljetës me kreun e atëhershëm të partisë, Sali Berisha, nuk janë të njëjtat.

Ajo ka qenë e ftuar në puntatën e fundvitit të emisionit “Boom” në “Ora News”, ku u pyet edhe për këtë çështje. “Kemi kohë që nuk dëgjohemi, por e di që po t’i çoj mesazh nuk do të ngurojë të më kthejë përgjigje.”- u shpreh Çiljeta. E pyetur se përse kishte ngurruar deri më tani, ajo u përgjigj me humor: “U ndamë!”
Be the first to comment

Leave a Reply