Çizmet me ngjyra trend këtë vit
Çizmet gjithmonë kanë qenë pjesë e pandashme e dollapit tonë, gjatë vjeshtës dhe dimrit, mirëpo këtë vit shohim që edhe gjatë ditëve të nxehta të verës ato janë mjaft të preferuara për shumë adhuruese të modës.

Ajo çka ndryshon këtë vit, është se siç duket do t’i ikim paksa tradicionales dhe çizmet me ngjyra të ndezura janë ato të cilat preferohen më shumë kohë.

Shembull kemi Gigi Hadid e cila është parë me një palë çizme të kuqe të lëkurës, dhe dukej për mrekulli.

Stili saj është mjaft inspirues për të gjithë, dhe po shihet që shumë fansa të saj kanë ndjekur shembullin e saj, që pavarësisht temperaturave të nxehta, çizmet me ngjyra të ndezura po bëjnë pjesë në dukjen e tyre./Alsat-m/
Be the first to comment

Leave a Reply