Çmendet Adelina Tahiri trondit mediat shqiptare, publikon foto komplet e zhveshur afër biznesmenit maqedonas (FOTO)
Dëshira për tu shfaqur ndryshe, për të bërë përshtypje të forta, Por askush nuk mund t’i gjejë kuptimin, ekspozimit të tepruar të të trupit në mënyrë kaq të hapur. Përpos kesaj, askush nuk mbetet pa kthyer sytë nga Adelina Tahiri e cila para disa jave befasoi të gjithë kur deklaroi se është fejuar me biznesmenin maqedonas, por si duket tani Adelina du ju shokoj edhe më shumë ku ka publikuar një foto afër biznesmenit maqedonas e cila duket komplet e zhveshur, ja dhe kjo foto që tronditi rrjetet sociale, shtypni posht reklamen dhe menjëher ju hapet foto, mbani frymën:
Be the first to comment

Leave a Reply