Conor McGregor shijon diellin në Ibiza me djalin dhe të dashurën (Foto)
Conor McGregor aktualisht po shijon disa ditë joproduktive cilësore me djalin e tij pas luftës së tij me Floyd Mayweather në Las Vegas.

Ylli karizmatik i UFC-së e ka marrë mendjen nga humbja e tij e rrumbullakët 10-vjeçare nga Mayweather dy javë më parë duke ikur me pushime për të shijuar diellin me ata që janë më afër tij, shkruan DailyMail.

McGregor mori Instagramin për të postuar një sërë fotografish të tij duke shijuar motin e bukur me të birin, Conor Jnr, të dashurën, Dee Devlin dhe motrën Aoife.

Në një nga fotografitë e mediave sociale, McGregor shfaqet duke mbajtur në krah djalin e tij, ndërsa në mbishkrimin e fotografisë: “Mëson djalin tim se si të fluturojë”, ndërsa në një tjetër foto, Conor Jnr mund të shihet duke veshur një kapak Hugo Boss.

Dhe Devlin gjithashtu hyri në akt, duke ngarkuar një fotografi në llogarinë e saj të Instagram të Conor Jnr, ku shfaqej në shezlon duke marrë ca rreze dielli.

Megjithatë, McGregor dhe Devlin jo vetëm që kanë kaluar kohën e tyre duke marrë rreze dielli, ata u shfaqën edhe në një mbrëmje duke shijuar puro.

Pas disfatës së tij nga Mayweather në Arena T-Mobile, McGregor është qetësuar në Ibiza, duke festuar dasmën e mikut të tij të fëmijërisë.

Ndërkohë, sipas trajnerit të McGregor, John Kavanagh, irlandezi mund të bëjë rikthimin e UFC-së në 2018.

Kavanagh ka lëvizur për të larguar zërat për një kthim të mundshëm të vitit 2017, por ka lënë të kuptohet në një luftë të tretë kundër Nate Diaz duke qenë opsioni i preferuar.

Në një prononcim për the42.ie, trajneri i McGregor tha: “Unë kam thënë për një kohë të gjatë se lufta trilogjike e Nate Diaz në peshë të lehtë është ajo që personalisht do të doja të shihja tjetër. Kjo ende duhet të vihet në diskutim”.

“Është ndoshta pak vonë që realisht të presin një luftë tjetër para fundit të vitit, sepse edhe pas kësaj mungese, shumë shkon në planifikimin dhe ekzekutimin e një kampi trajnimi në nivelin tonë. E kam të vështirë të parashikoj një tjetër luftë në vitin 2017”.

“Pastaj përsëri, duke e ditur Conor, mund të marr një mesazh me tekst sonte duke më thënë ndryshe. Ai është i vështirë të parashikohet, e cila është një nga shumë arsyet përse ai është kaq interesant “, përfundoi ai.

/TopAl News/
Be the first to comment

Leave a Reply