Dafina Zeqiri bën lëvizje provokative gjysmë e zhveshur para pasqyrës(FOTO LAJM)
Këngëtarja Dafina Zeqiri i ka provokuar fansat e saj me një Instastory.

Duke qenë shumë aktive në Instagram, ajo me ta po ndanë momente nga më të ndryshmet, edhe të atilla në shtrat e deri tek ato ku shihet me të brendshme, shkruan lajmi.net

Së fundmi ka pubikuar pamje duke bërë lëvizje provokative para pasqyrës gjysmë e zhveshur.

Dafina aktualisht po jeton jashtë vendlindjes dhe po tenton ta zhvillojë karrierën e saj muzikore ndërkombtarisht.
Be the first to comment

Leave a Reply