Dafina Zeqiri jep lajmin e madh për fansat
Po jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por, ajo asnjëherë nuk harron fansat që ka në trojet shqiptare dhe kujdeset që vazhdimisht të sjell projekte të reja për t’i argëtuar ata.

Pesë muaj më parë, Dafina publikoi këngën “Ti e din”, këngë e cila u prit mirë dhe gjatë asaj kohe realizoi edhe disa koncerte.

Ndërsa tani, ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikohet projekti i ri, i cili premton që do të jetë hit.

Dafina është duke punuar që të realizojë ëndrrën e saj të depërtimit në tregun ndërkombëtar.
Be the first to comment

Leave a Reply