Dashuria që nisi në xhirimet e serialit, Sarpi dhe komisarja Sema bashkë
Të infiltruarit” është një nga serialet më të ndjekura në Turqi, i cili është transmetuar dhe në Shqipëri. Në xhirimet e këtij seriali lindi dhe një dashuri mes personazhit kryesor kaq të dëshiruar nga vajzat. ‘Sarpi’ u dashurua me komisaren ‘Sema’ dhe ndoshta jo të gjithë e dinin këtë lajm por ata të dy u frekuentuan shumë bashkë.

Por një pelqim nga ana e ‘Sarpit’ (emri i vërtetë i aktorit është Cagatay Ulusoy) në foton e ish të dashures së tij, ka bërë “Semen” që të ndahet nga aktori simpatik.

Por sa duket dyshja nuk kanë mundur të rrinë larg njëri-tjetrit dhe kanë vendosur t`i japin edhe një mundësi të dytë dashurisë së tyre.

Ata janë fotografuar në një restorant teksa shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin.
Be the first to comment

Leave a Reply