Deklaroi hapur biseksualitetin, Gugu i jep fund beqarisë (FOTO)
Gugu u bë e njohur një vit më parë në emisionin “Zonë e lirë” ku deklaroi se ishte biseksuale, deklaratë që i solli edhe famën më pas dhe bëri mediat të flisnin për të. Ndonëse muzikën nuk e ka lënë pas dore.

Por dje ajo ka tërhequr vëmëndje pai në një foto të postuar në Instagram ajo deklaroi se ishte fejuar.

Gugu postoi dy foto ku në njërën prej tyre shkruantë ”Nusja jonë” të shoqëruar me një emoji unazë. Ende nuik e dimë se me kë është fejuar këngëtarja.
Be the first to comment

Leave a Reply