Del titulli dhe pak nga klipi! Soni Malaj sjell në Shqipëri yllin e muzikës latine!
Ditë më parë Soni Malaj ka treguar për bashkëpunimin me Jowell.

Ndërsa sot këngëtarja shqiptare ka zbuluar pak nga klipi i ri dhe poashtu titullin e këngës së re e që është ‘En La Intimidad’.

Në videon të cilën ajo e ka hedhur në Instagram shihen skena të ‘nxehta’ mes dyshes por data e publikimit ende nuk dihet.

Ajo çfarë dihet është se kënga premton të jetë një super hit veror dhe kjo nuk ka dyshim pasi duke i njohur duetet e yllit latin sidomos atë të fundit me J Bavlin i cili rezulton me sukses të madh, kjo nuk ka se si të mos ndodhë.

Soni Malaj së fundmi i ka kënduar zeshkaneve në këngën solo.

#comingsoon @jowellgram #enlaintimidad

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on
Be the first to comment

Leave a Reply